Načítání obsahu...

Rady a informace

Rady a informace


Zaměření a cenová nabídka

Nabízíme odbornou poradenskou činnost a vytvoření cenové nabídky zdarma. V případě realizace zakázky je první zaměření stavby bezplatné. Zaměření provádíme pouze na vyžádání zákazníka. Obchodní korespondenci včetně cenových poptávek i nabídek lze zasílat faxem, e-mailem nebo poštou.

Doprava

Dopravu dveří a zárubní provádíme po celém území České republiky. Dopravu provádíme vlastními vozidly, v případě expres dopravy najímáme přepravní firmy.
img
img
img

Montáže

Montáže interiérových dveří a zárubní provádíme na celém území České republiky a po předchozí domluvě i na Slovensku. Cenu montáží Vám individuálně naceníme.

Upozornění pro montáž:

  • V případě požadavku montáže je bezpodmínečně nutné mít přesně změřené stavební otvory, zvláště tloušťku zdi pro interiérové obložkové zárubně.
  • Firma Gerbrich zajišťuje i vybouraní starých ocelových bezpečnostních zárubní a zazdění nových ocelových bezpečnostních zárubní.
  • Stavební otvory musí být rovněž připraveny k montáži, tzn. že musí mít požadované rozměry. Viz tabulka stavebních otvorů.
  • Firma Gerbrich nenese odpovědnost za případ, kdy budou zákazníkem objednány nesprávné zárubně. Jejich plná úhrada bude zákazníkovi připsána.
  • Pro montáž musí být dodrženy Montážní a skladovací podmínky.