Načítání obsahu...

Rady a informace

Rady a informace


Povrchové úpravy

CPL laminát
střednětlaký 0,2 mm silný laminát vyniká svojí snadnou údržbou a odolností proti mechanickému poškození. Díky těmto vlastnostem je doporučován do různých interiérů - rodinné domy, byty, ale i kancelářské prostory apod.

bílá

šedá

buk

dub přírodní

olše

ořech

akát

antracit U9613D CPL laminát
jedná se o CPL laminát s výraznou strukturou, který dodává dveřím a zárubním jedinečný vzhled. Vyniká snadnou údržbou a odolnosti proti poškození. 3D CPL laminát je vhodný do rodinných domů, bytů a například i kanceláří.

authentic

bardolino

cassino

lyon

wenge

arlington

bílá premium

bramberg

coco bolo

fleetwood

shorewood

CPL Synchron
jedná se o laminát vyrobený zcela novou technologií. Dokonalá synchronizace struktury a kresby dřeva. Vyniká snadnou údržbou a odolnosti proti poškození. CPL Synchronje vhodný do rodinných domů, bytů a například i kanceláří.

dub aljašský

dub brazilský

dub polární

dub severský

dub nubijský

Dýha
přirozená harmonie dřeva, která je charakteristická různou kresbou a barvou. Tento kvalitní přírodní materiál je vždy jedinečný a svojí originalitou uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky, kteří preferují čistě přírodní materiály. Proto je u této povrchové úpravy možná odlišnost v odstínu a kresbě dřeva. Vzorníky těchto povrchů jsou pouze orientační.

buk

dub

bříza

mahagon

olše

javor kanadský

ořech americký

jasan

třešeň americká

javor evropský

borovice

dub sukatý

Nástřik RAL
jedná se o nástřik barvy v odstínech dle vzorkovníku RAL. Doporučuje se do rodinných domů, bytů, kanceláří apod.

Vysokotlaký laminát 0,8 mm
je laminát odolnější proti mechanickému poškození a oděru se snadnou údržbou. Je doporučován do extrémně zatěžovaných prostor, např. školy, nákupní střediska, zdravotnická a sportovní zařízení, výrobní prostory apod.