Načítání obsahu...

O nás

O nás


Video prezentace firmyPříběh firmy Gerbrich

V roce 1897 si náš předek, Josef Gerbrich (*1870), zřídil v Tišnově truhlářskou dílnu. Tradice truhlářského řemesla nebyla v rodu Gerbrichů nikdy přerušena.Současnou firmu, která se zabývá výrobou interiérových, protipožárních a bezpečnostních dveří včetně obložkových zárubní založil Jaroslav Gerbrich se synem Radimem Gerbrichem. Výrobní program je přizpůsobený i pro výrobu atypických výrobků včetně rámových stěn. Z malé truhlářské dílny, ve které začínal náš praděd, jsme vyrostli ve výrobní závod vybavený nejmodernějšími technologiemi.Naše výrobky můžete vidět na našich vzorkových prodejnách nebo navštívit některého z mnoha našich obchodních partnerů.Spokojenost našich zákazníků nám umožnila získat dlouholetou tradici a proto doufáme, že i vy se stanete našimi spokojenými zákazníky.

Kvalita

Kvalita, precizní zpracování materiálů a individuální přístup k zákazníkům jsou hlavními důvody, proč si dveře GERBRICH zákazníci oblíbili.
Kvalita
Služby

Služby

Jinde nadstandardní servis, jako je poradenství, zaměření, doprava, montáž či záruční/pozáruční servis, je pro nás samozřejmostí.

Záruka

Na všechny výrobky poskytujeme standardní záruku 2 roky. Díky kvalitě materiálů a preciznímu zpracování vám ale dveře i zárubně vydrží sloužit dlouhá léta.
Záruka
Tradice

Tradice

Tradici truhlářského řemesla v rodu Gerbrichů založil už náš praděd. Od té doby se poctivé řemeslo a zkušenosti předávají z otce na syna.

Certifikáty


GERBRICH s.r.o.
GERBRICH s.r.o.
GERBRICH s.r.o.
GERBRICH s.r.o.
GERBRICH s.r.o.
GERBRICH s.r.o.
GERBRICH s.r.o.