Vzorkové prodejny

Brno Praha
Dornych 678/90, 617 00 Brno

Pondělí - Pátek
9:00 - 17:00

Ivo Martínek - vedoucí pobočky
mobil: 739 225 333
email: brno@gerbrich.com

Věra Štanglová - asistentka prodeje 
mobil: 733 133 924
email: brno@gerbrich.com

Kristýna Hlavsová - asistentka prodeje 
mobil: 605 218 780
email: hlavsova@gerbrich.com

Michaela Strnadová - asistentka prodeje 
mobil: 733 133 924
email: strnadova@gerbrich.com

Sokolovská 58/219, 190 00 Praha 9 - Vysočany

Pondělí - Pátek
9:00 - 12:00 a 13:00 - 18:00

Ing. Jan Vondrák - vedoucí pobočky
mobil: 604 273 484
email: vondrak@gerbrich.com

Miroslav Lener - zástupce vedoucího pobočky
mobil : 604 139 208

email: lener@gerbrich.com

Bc. Markéta Pluhařová - asistentka prodeje
mobil : 734 323 210

email: praha@gerbrich.com

Ostrava Olomouc

Rudná 483/4, 703 00 Ostrava - Vítkovice
Pondělí - Pátek
9:00 - 17:00

Tomáš Samek - vedoucí pobočky
mobil: 734 837 319
email: samek@gerbrich.com

Lucie Baníncová - asistentka prodeje
mobil: 734 838 803
email: ostrava@gerbrich.com

Machátova 2a, 783 01 Olomouc

Pondělí - Pátek
9:00 - 17:00

Martin Tunkl - vedoucí pobočky
mobil: 733 104 503
email: tunkl@gerbrich.com

Kateřina Kleinerová - asistentka prodeje
mobil: 731 317 262
email: olomouc@gerbrich.com

Velké Opatovice
Nádražní 106, 679 63 Velké Opatovice

Pondělí - Čtvrtek 7:00 - 16:00, Pátek 7:00 - 15:00
tel: 516 456 696